Lista dzieci przyjętych do przedszkola.

Jesteś tu: » Strona główna » Lista dzieci przyjętych do przedszkola.

Lista dzieci przyjętych do przedszkola.

                                         Lista  dzieci

                przyjętych do Punktów  Przedszkolnych 

                          na rok szkolny  2013/2014

           

                Punkt Przedszkolny w Jarczewie

         1.Zatyka Andżelika      zam.Jarczew

         2.Zatyka Maja             zam.Jarczew

         3.Bober Maciej          zam.Jarczew

        4.Leszko Sebastian    zam.Mysłów

        5.Koziej Aleksandra   zam.Jarczew

        6.Król  Wiktoria         zam.Wola Mysłowska

        7.Kamola Maja          zam.Wola Mysłowska

       8.Mućka Maja             zam.Germanicha

       9.Bielecki  Mikołaj       zam.Stara Huta

      10.Sowa Wojciech        zam.Stara Huta

      11.Deres Wojciech       zam.Wola Mysłowska

      12.Deres Maksymilian  zam.Jarczew

      13.Lada Julia                    zam.Wola Mysłowska

     14.Leszko Szymon           zam.Mysłow

     15.Jakubowski Jakub      zam.Wola Mysłowska

     16.Grzyb Magdalena         zam.Stara Huta

     17.Deres Jakub                  zam.Jarczew

      18.Majek Wiktor         zam.Mysłow

    19.Jóżwik Julia                    zam.Stara Huta

    20.Rogowska Natalia       zam.Jarczew

   21.Śledż Mateusz              zam.Wola Mysłowska

 22.Kaczmarczyk  Kacper    zam.Stara Huta

                                                                                             

                                                                                        

                                                     

               Punkt Przedszkolny w Lisikierzu

 

 

 

1.Oskar Wołoszka        zam.Swider     

2.Jacek Kamiński          zam.Swider

3.Amelia Płatek            zam.Dychawica

4.Julia Wołoszka           zam.Swider

5.Bartosz Fronczyk      zam.Dychawica

6.Bartosz Sprycha        zam.Swider

7.Borys Dymek            zam.Ciechomin

8.Wiktoria Mika          zam.Wólka Ciechomska

9.Wiktoria Dadas        zam.Ciechomin

10.Oliwia Kalinowska    zam.Ciechomin 

11.Kacper Białek         zam.Swider

12.Amelia Chudzik     zam.Swider

13.Nadia Kamola        zam.Powały

14.Łucja Fronczyk       zam.Dychawica

15.Wiktoria Jaworska zam.Dychawica

16.Grzegorz Brzuszek zam.Dychawica

17.Natalia Wdowiak    zam.Mysłow

18.Gabriela Kamola zam.Mysłow

19.Amelia Machal   zam.Ciechomin           

 

 

       Punkt Przedszkolny w Wandowie

 

1.Damian Kot                zam.Wandów

2.Monika Samoluk        zam.Grudz   

3.Maja  Pieniak             zam.Wandów

4.Julia Pieniak               zam.Grudż

5.Aleksandra Wardak  zam.Grudż

6.Julia Szerszeń            zam.Grudż 

7.Weronika Miszta      zam.Osiny

8.Aleksandra Zalewska  zam.Wandów

9.Mikołaj Wisniewski      zam.Grudż

10.Oliwia Barej                zam.Osiny

11.Małgorzata Tomasiewicz  zam.Osiny

12.Michał Król                  zam.Osiny

13.Czerniec Jakub             zam.Mysłów

14.Bartosz Sprycha           zam.Osiny

15.Kamil Szewczyk            zam.Wandów

16.Kacper Ziubiński           zam.Wandów

17.Piotr Talarek                 zam.Ksawerynów

18.Julia Kazana                   zam,.Osiny

19.Patrycja Koper             zam.Osiny

20.Przemysław Szewczyk  zam.Wandów

 

 

                                                                               

Wola Mysł.2013.04.25                                                                          Komisja Rekrutacyjna:

 

                                                                                                                    1.Zofia Mikusek

                                                                                                                    2.Kinga Szerszeń

                                                                                                                    3.Bożena Miszkurka

                                                                                                                    4.Grzegorz Pacek

                                                                                                                    5.Joanna Anna  Pietrzak

 

 

      

 

 

 

 

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo